Zaproszenia

UW MOOT

 

UW MOOT jest pierwszą tego typu inicjatywą organizowaną przez Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego przy współpracy z Sądem Arbitrażowym przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

Obóz zerowy Lidzbark 2015

Jeżeli jesteś nowym studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, jeżeli chcesz poznać ludzi, z którymi spędzisz najlepszy czas swojego życia, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o studiowaniu na WPiA i jeżeli chcesz po prostu naprawdę dobrze się bawić - nie może Cię zabraknąć w Lidzbarku!

Bankiet Absolwenta 2015

Wieloletnia tradycja na całym świecie nakazuje uczczenie stania się absolwentem swojej Alma Mater. Tej tradycji na przeciw wychodzimy i my. Bankiet absolwentów to nowa pozycja w kalendarium Samorządu Studentów WPiA UW. Przejmujemy obowiązek czczenia sukcesu naszych absolwentów i zapewnienia im wspólnego świętowania dla większości zapewne ostatni raz w murach naszego Wydziału.

♫Oficjalny B4 jUWenalia♫ ♫Czwartek, 7.05♫

Przed nami jUWenalia – największe, najgłośniejsze i najbardziej umuzycznione święto studentów Uniwersytetu Warszawskiego!
Na tę okazję Samorząd Studentów Wydziału Prawa wraz z  Samorządami Studentów Wydziału Zarządzania i Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego przygotował huczne wprowadzenie w atmosferę naszego studenckiego święta – B4-jUWnelia!

ZROZUMIEĆ DZIEKANAT

Chcielibyście dowiedzieć się, co dokładnie dzieje się po drugiej stronie szklanych drzwi w dziekanacie? Ciekawi Was, jaką drogę przebywa podanie od momentu złożenia do wprowadzenia zmian w systemie? A może interesuje Was co tak naprawdę robi Garfield, kiedy mówi, że nie możecie zalogować się do USOSa, ponieważ trwa synchronizacja danych i co Dziekan ma na myśli, gdy w systemie nie ma decyzji, a widnieje tam tylko kropka.

WARSZTATY Z LOGIKI

Komisja ds. Dydaktycznych Samorządu Studentów Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego serdecznie zaprasza wszystkich studentów pierwszego roku na warsztaty przygotowujące do egzaminu z Logiki.

Warsztaty odbędą się 21 stycznia (środa) w godzinach 18:30 - 20:00, w sali A3 Collegium Iuridicum II. 
Wzorem roku ubiegłego - warsztaty poprowadzi dr Michał Pełka.

Student Prawa Mikołajem 2014!

Samorząd Studentów Wydziału Prawa i Administracji UW kolejny raz zaprasza wszystkich do wsparcia przedświątecznej akcji charytatywnej „Student Prawa Mikołajem”. W dniach 1.12-12.12 nasi wolontariusze, tradycyjnie w czapkach Świętego Mikołaja, będą zbierać pieniądze na wymarzone prezenty dla Dzieci z Domu Dziecka w Siennicy! Wypatrujcie naszych wolontariuszy w godzinach 9:30-18:15 na Kampusie Głównym UW, w okolicach BUW oraz w budynku Collegium Iuridicum II na Lipowej!

STARTUPOWE ABECADŁO II

Drodzy Studenci!
Samorząd Studentów WPiA UW wraz z Fundacją  Startup Support mają przyjemność zaprosić was na cykl wykładów pt. "Startup'owe Abecadło". 
Pierwsze spotkanie odbyło się 19 listopada. Poznaliśmy już całą teorię i na następnych spotkaniach będziemy mogli przejść już do praktyki. 
Kolejne spotkanie z cyklu odbędzie się już 26 listopada o godzinie 18:30 w sali A3. 

JESIENNE WIBRACJE WPiA UW

Nadeszła Złota Polska Jesień. Dni są coraz krótsze i chłodniejsze. Ludzi powoli zaczyna ogarniać jesienny marazm i przygnębienie.  Aby zapobiec objawom jesiennej depresji, Mono Bar x Samorząd Studentów WPiA UW postanowił zorganizować imprezę, o której jeszcze długo mówić będzie się na wydziałowych korytarzach.

Strony

Samorząd Studentów Wydziału Prawa 
i Administracji UW  
Krakowskie Przedmieście 26/28 
00-927 Warszawa

© 2015 Samorząd Studentów WPiA UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.