Praktyki zagraniczne podczas Expo 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza Studentów Uniwersytetu Warszawskiego na 3-miesięczne praktyki zagraniczne podczas Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju.

Studenci wszystkich kierunków mogą wziąć udział w najbardziej prestiżowym wydarzeniu gospodarczym 2021 roku! Światowa Wystawa Expo 2020 to największe wydarzenie gospodarcze na świecie. To ponad 200 państw i organizacji oraz blisko 18 mln. uczestników!

Biuro Karier UW organizuje spotkanie informacyjne, które będzie niepowtarzalną okazją do uzyskania informacji o praktykach zagranicznych podczas Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju oraz zadawania pytań. Spotkanie odbędzie się 20 kwietnia o godz. 14:30 na platformie MS Teams. Wezmą w nim udział również przedstawiciele PAIH.

Formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3dTJY6O. Link do spotkania zostanie przesłany po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego.

Spotkanie będzie rejestrowane.

Autor: