NEWS

Praktyki zagraniczne podczas Expo 2020 w Dubaju

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza Studentów Uniwersytetu Warszawskiego na 3-miesięczne praktyki zagraniczne podczas Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju.

Studenci wszystkich kierunków mogą wziąć udział w najbardziej prestiżowym wydarzeniu gospodarczym 2021 roku! Światowa Wystawa Expo 2020 to największe wydarzenie gospodarcze na świecie. To ponad 200 państw i organizacji oraz blisko 18 mln. uczestników!

Trwa Program Kariera !!!

Serdecznie zapraszamy Studentów i Absolwentów (do 30. roku życia) do wzięcia udziału w Programie Kariera organizowanym przez Polską Radę Biznesu. Jest to największy niezależny program płatnych staży w Polsce.
W tym roku ponad 20 firm z całej Polski oferuje blisko 80 staży w kilkunastu różnych branżach, w tym w obszarach związanych z prawem. Wszystkie staże są płatne.

Wybory uzupełniające do Rady Dydaktycznej nr 37

Komisja Wyborcza Samorządu Studentów UW ogłasza wybory uzupełniające do Rady Dydaktycznej nr 37 dla kierunku studiów Prawo Finansowe i Skarbowość. Głosowanie odbędzie się w formie elektronicznej 22.01.2021r. (piątek). Szczegółowe informacje.

Zalando - nowym partnerem Samorządu!

Już w Niedziele 30 września zaczynamy jedno z największych wydarzeń na naszym wydziale-obóz integracyjny w Lidzbarku!

Jedną z atrakcji na naszym wyjeździe będzie impreza Kicz Party! Pamiętajcie o zabraniu ze sobą strojów na przebranie. Warto się postarać - najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone voucherami do wykorzystania w sklepie internetowym Zalando.pl.

B4 Lidzbark 2015

Już w czwartek 27 sierpnia odbędzie ostatnia z czwartkowych integracji WPiA w okresie wakacyjnym. Jest to też tradycyjny bifor przed wyjazdem na obóz zerowy w Lidzbarku. Miejsce gdzie zawierają się pierwsze przyjaźnie, gdzie dobieracie kompanów do wspólnego mieszkania podczas wyjazdu. Dowiecie się też od nas o aspektach wyjazdu, o których mówić publicznie nie będziemy.

Czwartkowa Integracja WPiA UW vol.3

Listy przyjętych już zamknięte a dokumenty złożone do dziekanatów! Pora więc na rozpoczęcie tradycyjnej czwartkowej integracji studentów Wydziału Prawa i Administracji. Jak co roku spotykamy się co tydzień przez cały sierpień na Tradycyjnych Czwartkach na WPiA.
Bądźcie gotowi bo to Wasze pierwsze studenckie biesiadowanie. Wrotki zostawiamy więc w domu!

Czwartkowa Integracja WPiA UW vol. 2

Czwartkowa Integracja WPiA UW

UKOŃCZENIE STUDIÓW

W odpowiedzi na liczne pytania i wątpliwości studentów V roku wyjaśniamy zasady obliczania średniej i wyniku ze studiów.
Przy obliczaniu średniej ocen uwzględniane są oceny z egzaminów z grupy A i B, a także przedmiotów, które student zadeklarował przy rozliczeniu (wykładów specjalizacyjnych lub ogólnouniwersyteckich podpiętych pod etap studiów) o wartości 300 punktów ECTS.

Warsztaty z Historii Państwa i Prawa Polskiego

23 czerwca 2015 r. odbędzie się egzamin z Historii Państwa i Prawa Polskiego. Stresujesz się egzaminem? Nie wiesz jaką formę egzaminu wybrać? Mimo ciągłej nauki dalej nie wiesz jak rozwiązywać kazusy?

Komisja ds. Dydaktycznych SS WPiA UW serdecznie zaprasza wszystkich studentów pierwszego roku na warsztaty przygotowujące do egzaminu  z Historii Państwa i Prawa Polskiego.

Odbędą się one we wtorek 12 maja w godzinach 18:30 - 20:00, w sali A2 Collegium Iuridicum II.

Warsztaty poprowadzi dr Adam Moniuszko!