Komisja Kultury

Masz już dość wertowania kodeksu? Chciałbyś poszerzyć horyzonty oraz rozwinąć zainteresowania nie będące związane z prawem?
A może zaangażować się w akcje społeczne?
Zapraszamy do nas!
 

Działalność Komisji

         Status studenta WPiA nie musi oznaczać pięciu lat z nosem w kodeksach i podręcznikach. Komisja Kultury stoi na straży tego, aby studenci naszego Wydziału nie utracili kontaktu z tym wszystkim, co rozwija, pobudza i inspiruje. Pomagamy Wam obcować z wartościami, których nie odnajdziecie w przepisach i prawniczych teoriach. Zależy nam na tym, aby absolwent WPiA nie był jedynie wspaniałym prawnikiem, ale również kompletnym i świadomym człowiekiem. Wyjdź na zewnątrz, zaczerpnij kultury! W zeszłym roku udało nam się zrealizować m.in. Nocny Maraton Filmów Prawniczych w Multikinie, warsztaty z krytyki muzycznej z Emi Music Poland oraz Ogólnopolską Konferencję Naukową o Własności Intelektualnej. Co takiego przygotowaliśmy dla Was w nowym roku akademickim? Kontynuujemy projekt „Spotkajmy się w teatrze”, dzięki któremu możecie dostawać darmowe bilety i korzystać ze zniżek w warszawskich teatrach, kinach i muzeach. Co roku liczba placówek z którymi współpracujemy rośnie, abyście mieli jak najwięcej możliwości poszerzania swoich horyzontów.
       Przygotowaliśmy również regularnie wysyłany Biuletyn Kulturalny, który zawiera spis nadchodzących wydarzeń: koncertów, wystaw, debat i wielu innych. Przed nami doroczne akcje charytatywne: wolontariat w domu dziecka, Student Prawa Mikołajem i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! Startujemy także z kolejną edycją warsztatów Fundacji CourtWatch Polska prowadzonymi w ramach programu obywatelskiego monitoringu sądów. Poza tym szykujemy wiele akcji oraz wydarzeń z zakresu literatury, filmu, podróży oraz bieżących problemów społecznych. Każdy znajdzie dziedzinę, w której może realizować swoje pasje!
 
 
 

 


Magdalena Matysiak

Przewodnicząca Komisji


 

 

 


Magdalena Gaca

Wiceprzewodnicząca Komisji


 

 

 


Mateusz Laskowski

Wiceprzewodniczący Komisji


 

 

Samorząd Studentów Wydziału Prawa 
i Administracji UW  
Krakowskie Przedmieście 26/28 
00-927 Warszawa

© 2015 Samorząd Studentów WPiA UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.