Kancelaria DZP poszukuje studentów kierunku Prawo zainteresowanych odbyciem praktyk.

Kancelaria DZP poszukuje studentów kierunku Prawo zainteresowanych odbyciem praktyk w zakresie obszaru PPP, prawie samorządowym lub zamówieniach publicznych. Pełne ogłoszenie.

Kancelaria DZP poszukuje studentów kierunku Prawo zainteresowanych odbyciem praktyk w zakresie prawa obrotu nieruchomościami. Pełne ogłoszenie.

Kancelaria DZP poszukuje studentów kierunku Prawo zainteresowanych odbyciem praktyk w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego i handlowego. Pełne ogłoszenie.

Kancelaria DZP poszukuje studentów kierunku Prawo zainteresowanych odbyciem praktyk w zakresie prawa farmaceutycznego oraz prawa medycznego. Pełne ogłoszenie.