elsa.wpia.uw.edu.pl

Subskrybuj Kanał elsa.wpia.uw.edu.pl
Zaktualizowano: 12 godzin 35 minut temu

Partnerstwo z Colian

wt., 2017-03-07 11:54

Udało nam się pozyskać nowego partnera! Jest nim Colian.

Colian to nie tylko prężnie działająca polska grupa kapitałowa. To organizacja, która spełnia najsmaczniejsze marzenia konsumentów, z pasją dostarczając na rynek produkty spożywcze najwyższej jakości.W skład grupy kapitałowej Colian Holding SA wchodzą min. spółki: Colian sp. z o.o. i Colian Logistic sp. z o.o.

Na portfolio Colian sp. z o.o. składają się znane, lubiane marki: Goplana,  Solidarność, Jutrzenka, Grześki, Familijne, Jeżyki, Akuku!, Appetita, Siesta oraz Hellena. Marki te nieustannie umacniają swoją pozycją na rynku, z sukcesem zdobywając wysokie pozycje w poszczególnych kategoriach. Colian konsekwentnie realizuje ekspansję na rynki zagraniczne.

Colian Logistic sp. z o.o. zarządza całą logistyką grupy. Nowoczesne centrum organizuje transport, składuje wyroby spożywcze, konfekcjonuje oraz dystrybuuje towar do klientów. Nowatorskie rozwiązania techniczne, stałe dążenie do poprawy efektywności i jakości pracy w obszarze logistyki decydują o tym, że działalność spółki Colian Logistic spełnia najwyższe standardy.

Więcej na www.colianlogistic.pl

 

 

 

 

 

Pozyskaliśmy nowego partnera!

pon., 2017-02-13 16:33

Naszym nowym partnerem została kancelaria CMS CAMERON MCKENNA GRESZTA I SAWICKI SP. K.

Kancelaria CMS świadczy kompleksowe usługi prawne w następujących dziedzinach: prawo spółek i rynki kapitałowe (w tym fuzje i przejęcie), energetyka i projekty infrastrukturalne (ze szczególnym uwzględnieniem inwestycji typu project finance), nieruchomości i budownictwo, ochrona środowiska, prawo farmaceutyczne, prawo podatkowe, bankowość i usługi leasingowe, prawo pracy, świadczenia emerytalne, technologie i własność intelektualna, ubezpieczenia i reasekuracja, postępowania sporne.
Szczególne zainteresowania: MBO/MBI, acquisition finance, wysoko rozwinięte technologie, inwestycje środowiskowe, sektor farmaceutyczny, telekomunikacja, inwestycje w sektorze środków masowego przekazu.

 

Nowy partner

pon., 2017-02-13 16:28

Niezmiernie miło nam poinformować, że ELSA Warszawa zyskała nowego Partnera – Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k.

Sieć Squire Patton Boggs posiada ponad 1500 prawników w 44 biurach zlokalizowanych w 21 krajach. Działa skutecznie na zróżnicowanych rynkach, tak lokalnych, regionalnych jak i międzynarodowych. Opracowuje modele biznesowe i wdraża je w różnych obszarach działalności. Ich zespół świadczy usługi na rzecz organizacji prywatnych i publicznych, począwszy od korporacji z listy Fortune 100 i FTSE 100 po spółki wschodzące, partnerstwa publiczno-prawne oraz samorządy i rządy państw.
Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego nowego Partnera
http://www.squirepattonboggs.com.

Nowy Partner ELSA Warszawa!

wt., 2016-10-25 11:00

Chcielibyśmy ogłosić, iż nawiązaliśmy stałą współpracę z BC Systems, który otrzymał tytuł Partnera Legal Recruitment and Business Advisory!

BC Systems jest polską, certyfikowaną firmą doradczą, która powstała w 2006 roku. Od początku istnienia specjalizuje się w usługach skierowanych do branży prawnej, zarówno do kancelarii jak i działów prawnych firm.

Specjalizacja w kierunku rozwoju usług dla kancelarii i działów prawnych firm jest wynikiem posiadanego w tej dziedzinie doświadczenia. BC Systems z powodzeniem realizuje procesy rekrutacyjne do wszelkich działów prawnych kancelarii oraz firm. Firma świadczy kompleksowe usługi HR, szkoli prawników oraz realizuje projekty z obszaru doradztwa biznesowego, w zakresie którego łączy politykę personalną ze strategią biznesową kancelarii lub działu prawnego.

BC Systems posiada własne media w postaci portali internetowych, jak np. http://karieraprawnika.pl, http://studentprawa.pl oraz jest organizatorem największych w Polsce Prawniczych Targów Praktyk i Pracy.

http://bcslegal.pl

SAWICKI LLB- szkoła legal english

pt., 2016-09-30 12:14

Już dziś pomyśl o swojej przyszłości! Jeżeli chcesz się wyróżnić na rynku pracy zapisz się do specjalistycznej szkoły języka angielskiego dla prawników SAWICKI LLB i zdobądź prestiżowy certyfikat. Szkoła ta zapewnia profesjonalne szkolenia językowe odpowiadające rzeczywistym wymaganiom praktyków prawa. SAWICKI LLB w środowisku prawniczym jest uznawana za najlepszą szkołę Legal English w Polsce.
Nie daj się wyprzedzić swojej konkurencji, zapisz się na kurs, ilość miejsc jest ograniczona! Odwiedź stronę internetową i zapoznaj się z ofertą!

http://www.sawicki-llb.com/

 

Rekrutacja do Programu Ambasadorskiego CMS

śr., 2016-09-28 21:42

Warszawa, jako jedno z czterech miast, została wybrana do programu programu ambasadorskiego CMS Polska!

Jak więc zostać ambasadorem?

Kilka wskazówek poniżej:
1. Pobierz zasady uczestnictwa w programie:
http://mediapunkt.pl/CMS/zasady.pdf
2. Wypełnij załączony formularz zgłoszeniowy, to tylko 3 krótkie pytania.
3. Wyślij go na adres ambasadorzy@cms-cmck.com

Zgłoszenia można wysyłać do 7 października 2016.

Koniecznie odwiedźcie konto CMS Polska – Kariera!

 

Zapraszamy na Błękitny Marsz Pokoju

wt., 2016-09-06 15:39

Wraz z Centrum Informacji ONZ w Warszawie oraz Stowarzyszeniem Kombatantów Misji Pokojowych ONZ organizujemy Błękitny Marsz Pokoju. Tegoroczna edycja marszu nawiązuje do Międzynarodowego Dnia Pokoju obchodzonego 21 września oraz 16. Celu Zrównoważonego Rozwoju: „Pokój, Sprawiedliwość i Silne Instytucje”. Marsz będzie miał miejsce w sobotę 24 września o godzinie 14:00. Rozpocznie się przy zbiegu ulic Nowego Światu i Smolnej w Warszawie (Rondo de Gaulle’a) i przejdzie pod Kolumnę Zygmunta. Wszystkich chętnych zachęcamy do udziału!

Więcej informacji znajdziecie na poniższym wydarzeniu.

https://www.facebook.com/events/526339164238562/

 

#ChcePokojuNaSwiecie #DayofPeace

Nowy Partner ELSA Warszawa – międzynarodowa kancelaria Bird & Bird

pt., 2016-08-26 12:35

Mamy ogromną przyjemność poinformować, iż nawiązaliśmy stałą współpracę z nowym Partnerem ELSA Warszawa – międzynarodową kancelarią Bird & Bird!

Bird & Bird jest międzynarodową praktyką prawniczą będącą światowym liderem w ochronie własności intelektualnej i doradztwie przy innowacyjnych przedsięwzięciach w obszarze IT i nowych technologii. Kancelaria ma 28 biur w 19krajach i współpracuje z ponad 1200 prawnikami w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie i Australii.

Polskie biuro Bird & Bird, liczące ponad 50 prawników, jest liderem w zakresie ochrony własności intelektualnej, IT i cloud computingu ale także posiada szerokie doświadczenie w rozmaitych sektorach, jak również postępowaniach sądowych i arbitrażowych.

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego nowego Partnera! www.twobirds.com/pl

Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

pon., 2016-03-28 15:47

Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych to coroczne wydarzenie organizowane przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland. Odbywa się równocześnie w 17 ośrodkach akademickich w Polsce.

Celem ODPP jest przekazanie studentom praktycznych umiejętności związanych z zawodem prawnika poprzez ciekawe szkolenia oraz przydatne warsztaty. Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku pracy oraz możliwości rozwoju zawodowego.

XI edycja projektu odbędzie się w dniach 4 – 6 kwietnia 2016 roku. Otrzymacie niepowtarzalną możliwość uczestnictwa w warsztatach organizowanych na trzech uczelniach: UW, UKSW, ALK.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na facebook’u:
https://www.facebook.com/events/1067390429985643/

International Conference on Comparative Law

pt., 2016-03-04 21:55

International Conference on Comparative Law – poznanie prawa poprzez porównanie!
Zapisy wciąż trwają!

11 i 12 marca 2016 r. w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja z prawa porównawczego organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa. Będzie to niepowtarzalna okazja na poznanie kwestii związanych z systemami prawnymi różnych państw, między innymi Wielkiej Brytanii, Francji, Niemiec, Norwegii i Polski. Prelegenci uczestniczący w wydarzeniu są bardzo dobrze przygotowanymi profesjonalistami w swoich dziedzinach. Kilkoro z zaproszonych gości przyleci na konferencję bezpośrednio z krajów, w których prowadzą swoje życie zawodowe. Z tego względu ich wystąpienia z pewnością zainteresują uczestników, ponieważ będą oparte na praktycznych doświadczeniach i spostrzeżeniach.

Konferencja podzielona została na 4 panele. Dwa z nich, dotyczące prawa cywilnego, odbędą się pierwszego dnia konferencji (11 marca 2016 roku). Wtedy zostaną poruszone zagadnienia dotyczące „remedies” w prawie kontraktów oraz tematy związane z porównaniem umów konsumenckich. Co więcej, tego dnia panele dyskusyjne otworzy i zamknie dwójka zwycięzców Ogólnopolskiego konkursu na abstrakt zorganizowanego przez ELSA Warszawa.

Drugi dzień konferencji (12 marca 2016 roku) poświęcony będzie prawu karnemu. Omówiony zostanie interesujący temat przestępstw tak zwanych „białych kołnierzyków”, czyli przestępstw popełnianych przez osoby o wysokim statusie społecznym i ekonomicznym oraz przestępstw zgwałcenia, morderstwa i pornografii. Wtedy też nastąpi porównanie regulacji dotyczących kar.

Wydarzenie przeprowadzone zostanie w języku angielskim.

Zapisy na konferencję : www.iccl.elsa.warszawa/pl/rejestracja/

Więcej informacji na fanpage’u: https://www.facebook.com/warsaw.elsa

Konkurs na abstrakt

pt., 2015-12-18 20:30

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie na abstrakt z prawa porównawczego cywilnego, podzielonego na dwie kategorie:
– „remedies” w prawie kontraktów (prawo angielskie, francuskie, niemieckie, norweskie oraz polskie),
– porównanie kontraktów konsumenckich (prawo angielskie, niemieckie, francuskie, hiszpańskie oraz polskie).

Aby wziąć udział w konkursie niezbędne jest przygotowanie i przesłanie na adres iccl@elsa.warszawa.pl w terminie 16 listopada – 20 grudnia 2015 r. abstraktu dotyczącego jednej z podanych kategorii. Praca powinna zawierać wyliczenie konkretnych różnic i podobieństw między porównywanymi systemami prawnymi. Ogłoszenie zwycięzców obu kategorii nastąpi 14 lutego 2016 r.

Zwycięzca każdej kategorii będzie miał możliwość ustnego zaprezentowania się podczas International Conference on Comparative Law poprzez otwarcie danego panelu oraz jego podsumowanie. Dla zwycięzców spoza Warszawy zapewniony będzie transport oraz nocleg.

Abstrakt powinien być zgodny z następującymi wymogami:
1. Język pracy: angielski.
2. Objętość: od 150 do 600 słów.
3. Czcionka: Times New Roman.
4. Rozmiar czcionki: 12.
5. Odstępy między wierszami: 1,5.
6. Marginesy: 2,5 cm z każdej strony.
7. Bibliografia, w tym odwołania do literatury naukowej i orzecznictwa.

Temat zgłoszenia powinien brzmieć: „Konkurs na abstrakt – ZGŁOSZENIE”, w treści maila należy podać IMIĘ, NAZWISKO, UCZELNIĘ oraz ROK STUDIÓW.

Każdy Uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa w Konkursie.

Link do wydarzenia International Conference on Comparative Law:https://www.facebook.com/events/1479492355690698/

Nowy Partner ELSA Warszawa – Kancelaria Noerr

pt., 2015-11-27 21:48

Z wielką przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy stałą współpracę z nowym Partnerem ELSA Warszawa – międzynarodową kancelarią Noerr.

http://www.noerr.com/en/international-experience/warsaw.aspx

Partner ELSA Warszawa – Kancelaria Magnusson

pt., 2015-11-27 21:43

Z ogromną radością chcielibyśmy ogłosić przedłużenie stałej współpracy z kancelarią Magnusson. Dziękujemy za okazane zaufanie.

Magnusson jest niezależną kancelarią świadczącą kompleksowe usługi prawnicze. Prowadzimy działalność na Białorusi, w Danii, Estonii, Finlandii, Niemczech, Łotwie, Litwie, Norwegii, Polsce, Rosji, Szwecji, oraz Ukrainie. Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości doradztwa prawnego klientom działającym w Rejonie Morza Bałtyckiego, na rzecz przedsiębiorstw działających na rynkach lokalnych oraz na rynku międzynarodowym, a także organów administracji państwowej. Od chwili powstania w 2004 roku, warszawskie biuro doradzało przy największych transakcjach na rynku nieruchomości w Polsce oraz w Europie Środkowej i Wschodniej. Kancelaria Magnusson otrzymała nagrodę Law Firm of the Year Poland przyznawaną przez The Lawyer European Awards 2014.
Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego Partnera:

http://www.magnussonlaw.com/international/PL

Konkurs na Ambasadorów oraz Dyrektora ds. Public Relations przy Zarządzie ELSA Warszawa 2015/2016

pt., 2015-11-27 21:33
Drogie ELSowiczki, Drodzy ELSowicze!

W imieniu Zarządu ELSA Warszawa zostaje ogłoszony konkurs na Dyrektora ds. Public Relations (ALK)! Dyrektor swoją funkcję będzie pełnił na czas kadencji obecnego Zarządu ELSA Warszawa tj. na okres do 31.07.2016 r.

Do obowiązków Dyrektora ds. Public Relations w szczególności należą:
1) utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z mediami i patronami medialnymi, w szczególności poprzez:
a) informowanie o projektach Stowarzyszenia, przekazywanie materiałów prasowych;
b) prowadzenie bazy danych mediów i jej systematyczna aktualizacja oraz rozszerzanie;
2) pozyskiwanie patronatów medialnych dla wydarzeń organizowanych przez ELSA Warszawa;
3) dbanie o wizerunek ELSA Warszawa;
4) nadzorowanie zawartości strony internetowej ELSA Warszawa;
5) nadzorowanie zawartości materiałów, w szczególności tekstów promujących Stowarzyszenie;
6) bieżące prowadzenie i kontrolowanie kanałów Social Media ELSA Warszawa (Facebook, YouTube, Twitter, Google + itd.);
7) koordynowanie promocji Grupy Lokalnej ELSA Warszawa oraz jej projektów;
8) tworzenie i produkowanie materiałów promocyjnych oraz gadżetów reklamowych ELSA Warszawa:
a) nadzór nad ich jakością oraz wykorzystywaniem;
9) kontrolowanie prawidłowego stosowania ELSA Identity w materiałach promocyjnych i gadżetach reklamowych ELSA Warszawa;
10) aktywna współpraca z Dyrektorem ds. Public Relations przy Zarządzie Krajowym oraz Dyrektorami z innych Grup Lokalnych.

Kandydat na Dyrektora powinien pisemnie przedstawić Zarządowi ELSA Warszawa:
1) życiorys (CV);
2) dotychczasowy przebieg działalności w ELSA (w szczególności udział w organizacji projektów, inicjatywy podjęte w ramach Stowarzyszenia, odbyte szkolenia i wyjazdy, itp.);
3) Jednoroczny Plan Pracy Dyrektora.

Wspomniane dokumenty kandydat na Dyrektora powinien przesłać na adres mailowy Sekretarza Generalnego ELSA Warszawa secgen@warszawa.elsa.org.pl do dnia 2 grudnia 2015 r. do godziny 23:59.

 

Ponadto, zostaje ogłoszona kolejna edycja konkursu na Ambasadorów przy Zarządzie ELSA Warszawa!

Poszukujemy Ambasadorów następujących Partnerów ELSA Warszawa:
– Szkoły Sawicki LLB, specjalizującej się w nauczaniu angielskiego prawniczego,
– Kancelarii Magnusson,
– Kancelarii Noerr.

Do obowiązków Ambasadora należeć będzie:
– bieżący kontakt z Partnerem,
– organizacja i pomoc w działaniach promocyjnych Partnera,
– reprezentowanie ELSA Warszawa w kontaktach z Partnerem,
– kontakt ze studentami zainteresowanymi działalnością Partnera.

Kandydat na Ambasadora powinien pisemnie przedstawić Zarządowi ELSA Warszawa:
– życiorys (CV),
– dotychczasowy przebieg działalności w ELSA (w szczególności udział w organizacji projektów, inicjatywy podjęte w ramach Stowarzyszenia, odbyte szkolenia i wyjazdy, itp.),
– krótkie uzasadnienie, wskazujące czemu właśnie Wy bylibyście najlepszym Ambasadorem.

Wszystkich chętnych prosimy o wysłanie zgłoszeń na adres mailowy: secgen@warszawa.elsa.org.pl do dnia 2 grudnia 2015 r. do godziny 23:59.

W przypadku dużej liczby aplikacji, kolejnym etapem konkursów będą rozmowy ustne. O ich terminie oraz miejscu Kandydaci zostaną poinformowani drogą mailową.

Wszystkich gorąco zachęcamy do aplikowania!

Aplikuj na praktyki międzynarodowe!

pon., 2015-11-23 19:45

Pragniesz przeżyć jedną z najlepszych przygód swojego życia? Pomyśl o praktyce w wymarzonym kraju i rozpocznij swoją karierę na najwyższym poziomie.
Do wyboru masz 176 praktyk organizowanych w 27 krajach w Europie, a także w Stanach Zjednoczonych oraz Maroko. Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA oferuje Ci możliwość aplikowania na maksymalnie 3 praktyki międzynarodowe.
Oferty praktyk możesz znaleźć na stronie step.elsa.org w zakładce Traineeships.
Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania Skontaktuj się z Wiceprezesem ds. STEP ELSA Warszawa (mail: vpstep@warszawa.elsa.org.pl), który udzieli Ci dalszych wskazówek jak rozpocząć przygodę ze STEP-em.

Nie wahaj się i aplikuj już dziś- masz na to czas tylko do 6 grudnia!

Take a new step – Go International!

KONKURS NA AMBASADORÓW PRZY ZARZĄDZIE ELSA WARSZAWA 2015/2016

sob., 2015-11-14 16:36

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu na Ambasadorów przy Zarządzie ELSA Warszawa 2015/2016:

– Okręgowa Izba Radców Prawnych w Warszawie – Aleksandra Śliwa;

– Kancelaria „Śmigielska i Wspólnicy” – Bartłomiej Ślemp.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie, a nowowybranym Ambasadorom gratulujemy i życzymy powodzenia przy współpracy z naszymi Partnerami!

Wyjazd Szkoleniowo – Integracyjny 2015

wt., 2015-11-10 00:02

W dniach 23-25 października ELSA Warszawa w miejscowości Przysucha zorganizowała Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny, w którym udział wzięło ponad sto osób! Weekend wspólnie spędzili ze sobą aspirujący studenci, członkowie zwyczajni oraz seniorzy naszej Grupy Lokalnej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak wspaniałego wydarzenia. Do zobaczenia w na WSI w przyszłym roku!

XIX Dni Edukacji Prawniczej

pon., 2015-11-09 23:43

Rozwiń skrzydła swojej kariery!

Dni Edukacji Prawniczej (w skrócie DEP) są jednym z najważniejszych i najlepiej rozpoznawalnych projektów w ELSA Poland, którego początki sięgają 1997 roku. To ogromne przedsięwzięcie realizowane jest przy współpracy samorządów prawniczych, instytucji życ
ia publicznego, władz uczelni oraz wydziałów prawa w całym kraju. W tym roku Dni Edukacji Prawniczej odbędą się już po raz dziewiętnasty.

W dniach od 16 do 18 lis
topada 2015 r. w 16 miastach: Białystok, Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Słubice, Stalowa Wola, Szczecin, Toruń, Warszawa i Wrocław, studenci wydziałów prawa i administracji będą mieli możliwość wziąć udział w projekcie i zdobyć cenną wiedzę oraz umiejętności.

Dni Edukacji Prawniczej to przedsięwzięcie o charakterze edukacyjnym, podczas którego wskazujemy studentom możliwości doskonalenia się, dokształcania oraz pokazujemy różne kierunki przyszłej kariery zawodowej. To wydarzenie jest także okazją do przedstawienia nowych trendów rozwoju prawa, poznania możliwości wykorzystywania socjologii, psychologii czy ekonomii w pracy prawnika. Do podstawowych filarów projektu należą:
– prezentacje zawodów prawniczych;
– prezentacje firm prawniczych i konsultingowych;
– prezentacje programów praktyk i stypendiów zagranicznych;
– profesjonalne warsztaty i szkolenia.

W tym roku m. in. w wielu miastach będzie istnieć możliwość zapoznania się szczególnie z tematyką mediacji oraz pozostałych alternatywnych metod rozwiązywania sporów. Jest to temat, który przez cały czas rozwija się w naszym kraju i mamy nadzieję, że dzięki naszemu projektowi odbiorcy zainteresują się bliżej możliwościami jakie stwarza.

Weź udział w projekcie i wDEPnij na swoją ścieżkę kariery!

International Conference on Comparative Law

pon., 2015-11-09 23:37

Jak wyglądają umowy konsumenckie w Anglii lub Francji? Czy morderstwo gdziekolwiek może ujść na sucho? Jakie kary przewidziane są za zgwałcenie w różnych państwach? Odpowiedzi na te, i jeszcze więcej pytań, postarają się udzielić prelegenci konferencji “International Conference on Comparative Law”.

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa ma zaszczyt zaprosić wszystkich na wydarzenie, które odbędzie się 11 – 12 marca 2016 w Pałacu Tyszkiewiczów w Warszawie. Konferencja będzie podzielona na cztery panele. Dwa pierwsze, dotyczące prawa umów, będą miały miejsce pierwszego dnia (11 marca), natomiast drugi dzień konferencji (12 marca) poświęcony zostanie prawu karnemu.

Panel pierwszy – zagadnienie remedium w prawie umów:

Prawo angielskie

Prawo francuskie

Prawo norweskie

Prawo niemieckie

Prawo polskie

Panel drugi – porównanie umów konsumenckich:

Prawo angielskie

Prawo niemieckie

Prawo hiszpańskie

Prawo francuskie

Prawo polskie

Panel trzeci – porównanie przestępstwa tzw. „białych kołnierzyków”, czyli przestępstw popełnianych przez osoby o wysokim statusie społecznym i ekonomicznym:

Prawo angielskie

Prawo włoskie

Prawo hiszpańskie

Prawo norweskie

Prawo polskie

Panel czwarty – przestępstwa życia codziennego (porównanie regulacji kar, zgwałcenia, pornografii, zabójstwa):

Prawo angielskie

Prawo irańskie

Prawo rosyjskie

Prawo norweskie

Prawo polskie

Niezwykle ciekawe tematy, profesjonalni prelegenci z ogromną wiedzą i doświadczeniem na pewno sprawią, że konferencja będzie wydarzeniem na najwyższym poziomie.

Wystąpienia będą prowadzone w języku angielskim. Zapisy rozpoczną się 16 listopada 2015 roku. Link zostanie udostępniony wkrótce.

Podsumowanie kadencji zarządu 2014/2015

pt., 2015-11-06 15:17

W dniu wczorajszym – 5.11 w Collegium Iuridicum II na Walnym Zebraniu Grupy Lokalnej oficjalnie podsumowaliśmy zarząd kadencji 2014/15. Kadencja ta obfitowała w nieprzerwane pasmo sukcesów, począwszy od pozyskania wielu nowych członków, a na organizacji wspaniałych eventów – takich jak I Ogólnopolski Konkurs Arbitrażowy Moot Court skończywszy. Chcielibyśmy przekazać wyrazy naszej wdzięczności za sumienną pracę, wytrwałość i pomoc w rozwoju osobisty dla każdego z Nas. Dziękujemy!

 

 

Strony

Samorząd Studentów Wydziału Prawa 
i Administracji UW  
Krakowskie Przedmieście 26/28 
00-927 Warszawa

© 2015 Samorząd Studentów WPiA UW. Wszelkie prawa zastrzeżone.